Sıradaki içerik:

Firefox, yerel Apple silikon desteği ile büyük bir performans artışı elde ediyor

AirPods Max incelemeleri …

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kulağa “gerçekten çok iyi” gelen “lüks dinleme”.

Haberin içeriği!

 • İçerik oluşturucular AirPods Max incelemelerini yayınlamaya başladılar, işte söylemek zorunda oldukları şey.

Birkaç içerik oluşturucu AirPods Max incelemelerini yayınlamaya başladı , işte en son gelişmelerden bir tanesi.

Marques Brownlee, Apple’ın AirPods Max’inin prodüksiyon ve referans için kullanabileceğiniz bir çift stüdyo kulaklığının aksine ‘lüks dinleme’ kulaklıkları kategorisine girdiğini söylüyor. Buna rağmen, kulaklık dünyasında onları kalabalıktan ayıran çok benzersiz bir kutu setini işaretlediklerini belirtti. Ayrıca seslerinin “gerçekten çok iyi” olduğunu ve mükemmel gürültü engelleme özelliğine sahip olduklarını söylüyor. Ancak biraz ağır taraftalar ve Brownlee, birlikte gönderdikleri akıllı davanın “oldukça aptalca” olduğunu da belirtti.

Dave Lee

Lee, AirPods Max’in “Apple’ın şimdiye kadar yaptığı en iyi kulaklıklar” olduğunu söylüyor, ancak fiyat etiketini “oldukça sert” olarak nitelendirdi.

Max Tech

Max Tech, Apple’ın AirPods Max’inin 549 dolardan kötü gelmeyeceğini bildiklerini, ancak müzik ve enstrümanların birbirinden ayrılmasının tek sürücüler aracılığıyla ne kadar iyi olacağına ve ses sahnesinin ne kadar geniş olacağına şaşırdıklarını belirtiyor.

Financial Times

AirPods Max şaşırtıcı derecede güzel, göz kamaştırıcı bir standarda göre tasarlanmış, çoğu rakipten çok daha rahat ve hem pratik hem de geeky yönleriyle yenilikçi. Ses olağanüstü yüksek ve güçlü, pürüzsüz, ağırbaşlı ve derindir. Tek kelime oyunum, basların çok büyük olması ve benim için biraz fazla olması. 

Apple, AirPods Max kulaklıklarını 8 Aralık’ta piyasaya sürdü ve çoğu zaten müşterilere gönderiliyor. 549 dolarlık fiyat etiketinin üzerinde birçok kaşın kalkmasına rağmen, çoğu mağaza kulaklıklar için üç aya kadar nakliye süreleri gösteriyor. Maalesef bazı Kanadalı müşteriler için devam eden bir UPS kargaşası, bazı müşterilerin gönderilerinin Apple’a “tehlikeli maddeler” olarak işaretlenmiş olarak iade edildiği anlamına geliyor,

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli