Sıradaki içerik:

PS5 Geriye Dönük Uyumlu mu?

Amazon, Black Friday için Echo Ürünlerinde % 82’ye Varan İndirim

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Neredeyse tüm Amazon Echo ürünlerindeki bu büyük tasarruflar, bir anlaşma yapmanın tam zamanı.

Amazon, Black Friday için tüm Echo ürünlerini indirim yaptı. Yeni bir akıllı hoparlör, ekran veya kamera almak istiyorsanız, hem yeni hem de eski nesil modeller% 50’ye varan indirimle mevcuttur ve bazı ürünler% 82’ye kadar düşebilir.

Cihazlardaki harika fırsatların yanı sıra, ürün gruplarına düşük oranlarında daha da iyi değer sağlayan birkaç güzel eklenti var.

Amazon Echo Black Friday Fırsatları

Amazon, en yeni nesil yankı hoparlörlerinden başlayarak , Amazon mağaza sayfasında dördüncü nesil Echo hoparlörü 69,99 dolara satıyor ve bu da normal fiyattan% 30 tasarruf sağlıyor. Unutmayın, Amazon zaten Echo ile birlikte iki ücretsiz Phillips Hue akıllı ampul sunuyor ve akıllı ev kurulumunuzda size 50 $ daha tasarruf sağlıyor.

Premium Echo Studio hoparlörü, mağaza sayfasında % 20 düşüşle 159,99 $ ‘a düştü ve aynı ücretsiz Phillips Hue ampullerin teklifini sunuyor.

En önemli akıllı hoparlör indirimleri arasında , dördüncü nesil hoparlörler , normal satış fiyatından% 50 daha ucuz olan mağaza sayfasından yalnızca 28,99 $ olan Echo Dot serisinden geliyor . Bu tasarruf, ücretsiz Sengled akıllı ampul veya Amazon Music Unlimited’a altı aylık ücretsiz erişim sunan sürümler için geçerlidir.

Eklenen saat ekranına sahip dördüncü nesil Echo Dot, şu anda Amazon’da 38,99 $ ‘dan% 35 indirimli ve yine isteğe bağlı bir akıllı ampul veya Amazon Music Unlimited çeşidi ile birlikte geliyor.

Tasarruf akıllı hoparlörlerle bitmiyor, çünkü tüm Echo Show serisinde bazı önemli indirimler görüldü. Sadece bu da değil, Echo Show ile sorunsuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmış hem iç hem de dış mekan kameralarında elde edilecek tasarruflar var.

Yankı göster 5 onun şimdi $ 44.99 olan mağaza sayfasında , alışılmış fiyatının yarısına. 5 $ daha ödeyerek bir Blink Mini iç mekan kamerası da alabilirsiniz.

Bir başka Echo Show 5 anlaşması, akıllı ekranı Blink dış mekan kameralarıyla bir araya getiriyor; iki kameralı kit için 199,99 ABD dolarından (% 50’nin üzerinde bir indirim), tam beş kameralı kit için 259,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla. Amazon mağaza sayfasında yalnızca kamera paketleriyle birlikte her ikisi de mevcuttur .

Yankı göster 8 % 50 kendi kapalı da mağaza sayfasında orijinal $ 269,98 fiyat etiketi kapalı 149,99 $ tasarruf. Bu anlaşma ayrıca isteğe bağlı 5 $ ‘lık Blink iç mekan kamerası veya sadece 0,99 $ karşılığında üç aylık bir Amazon Kids aboneliği içerir.

Son olarak, premium Echo Show 10.1 inç akıllı ekran Amazon’dan 149.99 dolara satılıyor ve size normal satış fiyatından 80.00 dolar tasarruf sağlıyor. Bu azalma, diğer Echo Show modelleri kadar olmasa da, iki adet Phillips hue ampulü alıyorsunuz, bu da 50 $ ‘lık ücretsiz ev otomasyonu iyiliğinin bir parçası.

Eski Yankı Ürünleri Büyük Fiyat İndirimleri Gör

Yeni Echo hattı, birçok kişinin odaklanacağı şey olsa da, eski Echo konuşmacıları hala dikkate alınmaya değer. Sonuçta Alexa, hangi kutuda olursa olsun daha akıllı olmak için AI kullanıyor .

Üçüncü nesil Yankı Dot hoparlör onun üzerinde sadece $ 18.99 aşağı olan mağaza sayfasında , $ 39,99 zamanki perakende fiyatından büyük düşüş. Son nesil ürün olmasına rağmen Amazon, satın alınan her Echo Dot ile aynı ücretsiz Sengled akıllı ampulü sunuyor.

Birçoğu daha yeni Echo ürün serisinde iyi bir anlaşma yapmak isteyecek olsa da, üçüncü nesil Echo Dot hoparlörlerindeki indirimler, bir pabuçta akıllı bir ev kurulumu başlatmak isteyen bütçeye önem veren kişiler için en iyisi olabilir.

Daha Küçük ses Aksesuarları Ayrıca Bazı Azaltmalara Bakın

Black Friday için indirilen yalnızca amiral gemisi ürün serisi değil. Amazon’un Alexa ile çalışan daha küçük cihazları da neredeyse her yerde azaldı.

Amazon’un Alexa donanımlı akıllı fişi Echo Flex , mağaza sayfasında 9,99 dolara düştü . Bu, baz ünitede% 60 tasarruf sağlar, ancak akıllı saat, ışık veya hareket sensörü ile eşleştirildiğinde, birleşik satın alımda da% 45’e kadar tasarruf edebilirsiniz.

Amazon’un Alexa ile Yankı Tomurcukları şu anda mağaza sayfasında 79,99 $ ‘dan% 50 indirimli , bu da onları en azından Black Friday için mevcut en ucuz gürültü azaltma kablosuz kulaklıklarından biri yapıyor.

Son olarak, araç içi Alexa donanımlı Echo Auto sadece 19.99 $ ‘a düştü. Bu, 109,93 $ ‘lık orijinal fiyat etiketinde% 82’lik bir tasarruf. Mağaza sayfasından Amazon Music Unlimited’a altı aylık ücretsiz erişim ile kullanılabilir .

Alexa Her Zamankinden Daha Ucuz

Tüm Black Friday anlaşmaları bir tutam tuzla alınmaya değer, ancak Amazon bu yıl ürünlerinde gerçek indirimler yaparak yeni müşteriler kazanmaya çalışıyor gibi görünüyor.

Akıllı bir ev kurulumuna başlamayı veya zaten sahip olduklarınızı yükseltmeyi düşünüyorsanız, bu fırsatlar tam da aradığınız şey olabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli