Sıradaki içerik:

Google, Telefonunuzu Kullanmanız İçin Size Ödeme Yapan Yeni Bir Uygulama Yaptı

AMC + Artık Roku Kanalı Üzerinden Kullanılabilir

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

AMC’nin aboneliğe dayalı akış hizmeti artık Roku platformunda mevcuttur.

AMC + artık Roku Kanalı’nda mevcut, yani akış hizmeti artık ABD içinde daha geniş bir kitleye ulaşabilir. AMC + henüz emekleme aşamasındayken, Roku’nun parmaklarının ucunda 46 milyon aktif hesap var.

AMC + nedir?

AMC + , piyasaya çıkan birçok yeni yayın hizmetinden biridir. Yedi günlük ücretsiz denemenin ardından aylık 8,99 ABD dolarıdır.

Bazıları fiyatın çok maliyetli olduğunu düşünüyor. Çevrimiçi akış, her şeyi tek bir yerde sağlamak yerine, sonsuz kablolu aboneliklerin geleneksel masraflarına bir çözüm olarak düşünülüyordu.

Şimdi, artan sayıda ağ, Netflix ve Amazon Prime beğenilerinden içerik alıyor ve kendi hizmetlerini başlatıyor. AMC + bu serideki en son gelişmelerden biridir.

AMC +; AMC, Shudder, Sundance Now ve IFC Films Unlimited içeriklerini bir araya getirir. Buna The Walking Dead, Mad Men, Killing Eve ve Gangs of London gibi şovlar dahildir.

Kafa karıştırıcı bir şekilde AMC +, AMC Premier’in yerini almaz. Aradaki fark, birincisinin Shudder ve AMC’nin diğer özelliklerinden gelen içerikle birlikte gelmesi. Şimdilik iki platform yan yana var olacak.

Bununla birlikte, AMC’nin geçtiğimiz günlerde ABD’deki işgücünü 2020’nin sonuna kadar% 10 azaltma planlarını açıkladığı düşünüldüğünde, AMC Premier’in dodo yoluna gitmesi şaşırtıcı olmaz.

AMC + ‘nın 1 milyon abonesi var ve şirket, yıl sonuna kadar tüm AMC akış platformlarında 5,5 milyon müşteriye sahip olmayı bekliyor. Bu, daha önce 2022 için belirlediği bir hedef.

AMC + Artık Roku’da Kullanılabilir

AMC + artık Roku Kanalı üzerinden kullanılabilir. Roku Kanalı öncelikle ücretsiz içerik sunarken, aynı zamanda AMC + gibi ücretli abonelik hizmetlerine bir ağ geçidi görevi görür.

AMC +, Amazon Prime Video Kanalları ve Apple TV gibi platformların yanı sıra Xfinity ve Dish gibi TV sağlayıcıları aracılığıyla zaten mevcuttu. Ancak, Roku’da kullanılabilirlik, eski kullanıcıların 46 milyon aktif hesabına AMC + erişimi sağlar.

Roku Kanalı ayrıca kısa süre önce bağımsız bir Android ve iOS uygulaması olarak piyasaya sürüldü; bu, içeriğin keyfini çıkarmak ve potansiyel olarak AMC + ‘ya abone olmak için bir Roku cihazına sahip olmanıza gerek olmadığı anlamına geliyor.

Roku, Nihai Akış Hedefi mi?

Roku, akış söz konusu olduğunda zaten mükemmel bir hedeftir, geniş bir ücretsiz ve ücretli içerik yelpazesi sunar ve AMC + eklenmesi yalnızca olumludur.

Roku’nun en büyük eksik bağlantılarından biri, reklam gelirinin nasıl bölündüğüne dair anlaşmazlıklar nedeniyle HBO Max. Ancak Roku, yakın zamanda Peacock ile aynı konuda bir anlaşmaya vardı, bu yüzden umut var.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli