Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Tab A7 İncelemesi

Apple, 1Y 2021’de iPhone için büyük bir destek planlıyor

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Görünüşe göre 2020 için akıllı telefon satışlarındaki durgunluk sadece geçici bir durumdu.

Nikkei Asia’dan bir rapor, 2021’in ilk yarısının Apple’ın üretimini yıllık bazda% 30 artıracağını göreceğini gösteriyor. Dünya çapında ilk 5G özellikli iPhone ve COVID-19 aşılama dağıtımına yönelik talep birleşimi, Apple için korkunç bir yılın önünü açıyor gibi görünüyor.

Bu hafta Nikkei Asia ile konuşan “kilit” bir Apple tedarikçisinden isimsiz bir yönetici, “Önümüzdeki çeyrek ve bir sonraki çeyrek için planlanan üretime karar verildi ve görünüm oldukça parlak” dedi . Apple, her alanda belirsiz bir yılın ardından üretim kıtlığı devam ettiğinden, tüketicilerden gelen talep ne olursa olsun zorluklarla karşılaşabilir.

Kaynaklar, Apple’ın aklındaki hedefin “2021’de 230 milyon iPhone” olduğunu öne sürüyor. Bu, iPhone 12 ve iPhone SE dahil olmak üzere serideki modelleri içerir ( iPhone SE 2. Nesil incelememize bakın ). Apple bu hedefe gerçekten ulaşırsa, 2019 yılı boyunca yaklaşık% 20’lik bir artış ve daha da etkileyici bir VS 2020 ölçüsü (henüz toplam üretim / nakliye / satış tablosuna sahip olmayan) elde edecekler.

Apple’ın bir yılda gönderilen çoğu iPhone için önceki rekoru, bu sayının 231,5 milyon birime ulaştığı 2015 yılında geldi. Apple, 2021’de bu sayıya ulaşamayabilir, ancak bugünün haberleri 2019 ve 2020’den daha yakın olacaklarını gösteriyor.

Nikkei ile konuşan isimsiz üretim lideri, “iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max tahmin ettiğimizden özellikle daha güçlü,” dedi, “iPhone 12’ye olan talep tahminle uyumluyken, ancak iPhone 12 mini biraz yavaş. . “

Apple’ın 2021’de yeni bir iPhone serisini ortaya çıkarmasını bekliyoruz, ancak bu (her zamanki gibi) bu yılki iPhone satışlarının büyük kısmı bir önceki yıl açıklanan aralığa odaklanacak gibi? bekleyip göreceğiz,

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli