Sıradaki içerik:

WhatsApp, Apple’ın gizlilik etiketlerinin iMessage’a da uygulanmasını istiyor

Apple AirPods Max: Çıkış tarihi, fiyatı, kullanılabilirliği ve daha fazlası?

Uzun bekleyiş sona erdi. Ekim iPhone 12 etkinliğinde Apple’ın kulak üstü AirPods Max’i olan yepyeni bir AirPod seti görmeyi ummuştuk . Ancak biz yapmadık. Bunun yerine Apple, duyuruyu yapmak için 8 Aralık’a kadar bekledi. Apple’ın ilk kulak üstü AirPod’ları hakkında bildiğimiz her şey burada.

Çıkış tarihi

Apple web sitesinden zaten bir çift AirPods Max sipariş edebilirsiniz. İlk gönderiler 15 Aralık Salı günü geliyor. Başlangıçta Amerika Birleşik Devletleri ve diğer 25 ülke ve bölgede satışa sunulacak.

Fiyat

Apple, yeni AirPods Max’i 549 dolara piyasaya sürüyor. Evet, bu pahalıdır. Ancak, 599 dolardan piyasaya çıkacaklarını öne süren bir söylentiden daha az.

AirPods Max’te Aktif Gürültü Önleme (ANC) bulunur

AirPods Max, yüksek kaliteli sesi Aktif Gürültü Önleme ile birleştirir. Özel yapım sürücülerinin her bir parçası, duyulabilir aralıkta ultra düşük bozulma ile ses üretmek için çalışır. Derin, zengin bastan doğru orta tonlara ve net, temiz tizlere kadar her notayı yeni bir netlik duygusuyla duyacaksınız.

Apple’ın H1 çipine sahipler mi?

Beklendiği gibi, yeni AirPods Max her kulak kabında bir Apple H1 kulaklık çipi sunuyor. H1, en son Bluetooth teknolojisi, “Hey, Siri” desteği ve daha fazla dinleme ve konuşma süresi için daha iyi güç yönetimi ile anında eşleştirme ve cihaz değiştirme anlamına gelir.

Kaç mikrofon var?

AirPods Max’te bulunan dokuz mikrofondan sekizi Aktif Gürültü Engelleme için kullanılıyor. Ses alma için üçü kullanılır ((ikisi Aktif Gürültü Önleme ile paylaşılır ve bir ek mikrofon).

Ya sensörler?

Kulaklıklar bir Optik sensör (her kulak kabı), Konum sensörü (her kulak kabı), Kılıf algılama sensörü (her kulak kabı), İvmeölçer (her kulak kabı) ve Jiroskop (sol kulak kabı) içerir.

AirPods Max’in bir Digital Crown’u var!

Apple Watch’tan taşınan yeni Apple kulaklıklar bir Digital Crown ile birlikte gelir. Digital Crown, sesi hassas bir şekilde kontrol etmenize, parçalar arasında geçiş yapmanıza, telefon aramalarını yanıtlamanıza ve Siri’yi etkinleştirmenize olanak tanır.

Pil ömrü ne olacak?

AirPods Max, Aktif Gürültü Engelleme veya Şeffaflık modu etkinken tek bir şarjla 20 saate kadar dinleme süresi vaat ediyor. Ayrıca, uzamsal ses açıkken tek bir şarjla 20 saate kadar film oynatma ve tek bir şarjla 20 saate kadar konuşma süresi bulacaksınız. Hızlı Şarj ile 90 dakikalık dinleme süresi eklemek sadece beş dakikalık şarj süresi alır.

Her kulaklık çifti, Apple’ın pil şarjını ultra düşük güç durumunda koruyacağını söylediği bir Smart Case ile birlikte gelir. Şarj işlemi, bir Lightning konektörüyle gerçekleştirilir.

AirPods Max hakkında heyecanlı mısınız?

Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli