Sıradaki içerik:

RetroArch Emülatörü Xbox Series X veya S’ye Nasıl Yüklenir

Apple Fitness + abonelik servisi artık iPhone, Apple Watch için kullanılabilir

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Duyuru anından itibaren haftalarca süren birikimden sonra, Apple Fitness + birkaç Apple cihaz platformu için piyasaya sürüldü.

Buna iPhone, iPad, Apple TV ve Apple Watch dahildir. Apple Fitness + programı, Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade, Apple News + ve 2 TB iCloud depolama ile birlikte Apple One Premier planına dahildir.

Apple Fitness +, “Apple Watch temel alınarak oluşturulan ilk fitness deneyimi” dir. Kullanıcılar, “çeşitli süreler boyunca” 10 farklı egzersiz türüne giriş çıkışına sahip olacaklar. Lansmanda antrenman türleri arasında Yüksek Yoğunluklu Aralıklı Antrenman (HIIT), Bisiklete binme, Koşu Bandı (koşma ve yürüme için), Kuvvet, Yoga, Kürek Çekme, Dans, Çekirdek ve “Dikkatli Cooldown” bulunmaktadır.

Bu, fitness ekipmanı taşıyan Apple Store’un da başlangıcını işaret ediyor. Çoğu Apple + programı antrenmanı özel ekipman gerektirmez, ancak bazıları gerektirir – ve Apple, çevrimiçi Apple Store’da ve “belirli mağazalarda” “özel olarak hazırlanmış bir fitness aksesuarları seçkisi” sunmaya hazırdır.

Apple Fitness +, aylık 9,99 ABD doları (USD), aylık veya yıllık sadece 79,99 ABD doları ücret karşılığında abonelik hizmeti olarak sunulur. Apple Fitness + uygulaması şimdi iPhone, iPad ve Apple TV’de indirilebilir.

Bu arada Apple AYRICA, kardiyo fitness bildirimlerinin Apple Watch’ta kullanıma sunulduğunu duyurdu. Apple Watch artık kullanıcıyı kardiyo kondisyonu konusunda bilgilendirebilir ve söz konusu bildirimleri resmi Apple Health uygulaması aracılığıyla iPhone’a gönderebilir.

Apple Watch kullanıcıları, “kardiyo fitness seviyelerini” görüntüleyebilecek ve söz konusu seviye “düşük aralıkta” olursa bildirim alabilecekler. Bu bildirim sistemi herhangi bir abonelik gerektirmez ve Apple Fitness + ‘a bağlı değildir.

Bu, Apple’ın sağlıkla ilgili programlar ve abonelik hizmetleriyle kitleleri yakaladığı an olabilir mi? Peloton gibi sistemlerin akıllı telefon ve akıllı giyilebilir donanımdaki en büyük isimden büyük bir isimle spor abonelik hizmetiyle ilk gerçek rekabeti gördüğü nokta bu mu?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli