Sıradaki içerik:

Musk, Tesla’nın yıl sonuna kadar Alman Gigafactory’de üretime başlayacağını söyledi

Apple Watch Series 7: Apple’ın en yeni saati hakkında bilmeniz gereken her şey

Apple’ın en yeni ve en iyi akıllı saati burada. Apple Watch Series 7, yine Apple’ın iPhone 13 serisini piyasaya sürdüğü şirketin California Streaming etkinliğinde duyuruldu .

Cihaz, şimdiye kadar piyasaya sürülen tartışmasız en iyi akıllı saat olmasına yardımcı olan bir dizi yeni özellikle birlikte yeni, daha büyük bir ekran sunuyor. Bir Apple Watch Series 6’nız olsa bile , sizin için neyin önemli olduğuna bağlı olarak Apple Watch Series 7’ye yükseltmek isteyebilirsiniz.

Apple Watch Series 7 fiyatı ve bulunabilirliği

Yeni saat 399$’dan başlıyor ve 15 Ekim’de tüm satışların başlamasıyla ön siparişe açıldı. çeşitli renklerde mevcuttur. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak cihazı kendiniz için ön sipariş verebilirsiniz.

Apple genellikle her üç yılda bir cihazlarına yeniden tasarımlar getiriyor ve bu yıl Apple Watch için . Ancak söylentilerin aksine, yeni cihaz bazılarının beklediği düz kenarlara sahip değil. Bunun yerine, cihaz eskisinden daha ince çerçeveli daha büyük bir ekrana sahip. Bununla birlikte, cihazın genel görünümü aşağı yukarı aynı kalır.

Cihaz ayrıca çatlamaya karşı daha dayanıklı yeni bir ön ekrana sahip, ayrıca IP6X toz direncine sahip ve cihaz hala yüzmeye dayanıklı. Cihaz ayrıca önceki tüm saat kayışlarıyla da uyumludur.

Saat, teknik özellikler açısından çok fazla büyük yükseltme sunmuyor, ancak yine de günlük kullanımda atabileceğiniz hemen hemen her şeyi halledebilmelidir. Buna fitness takibi dahildir ve watchOS 8’de e-bisiklet desteği de dahil olmak üzere birkaç yeni antrenman vardır.

Cihaz da daha hızlı şarj oluyor. Cihaz, 45 dakikada tamamen şarj olabilen yeni hızlı şarj teknolojisiyle birlikte gelir; bu, cihazlarını örneğin uyku takibi için kullanmayı tercih edenler ve örneğin yalnızca duş alırken şarj etmeyi tercih edenler için mükemmeldir.

Apple Watch Series 7 hakkında yeni bilgiler edindikçe bu makaleyi güncel tutacağız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli