Sıradaki içerik:

Apple, Podcast Network Wondery ile Satın Alma Görüşmelerini Gerçekleştirdi

Apple yöneticileri röportajlarda M1 işlemci, yeni Mac’ler ve daha fazlasını konuşuyor

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple’ın bu haftanın başındaki “One More Thing” Mac etkinliğinden sonra, bir dizi Apple yöneticisi yeni M1 işlemci , yeni Mac’ler ve macOS Big Sur hakkında röportajlar verdi . Aşağıda röportajların bir koleksiyonunu bir araya getirdik.

Rene Ritchie

Rene Ritchie’ye, Apple’ın Platform Ürün Pazarlama Direktörü Stephen Tonna ve Apple’ın macOS Ürün Pazarlama Müdürü Trisha Tierney katılarak yeni M1 işlemci ve macOS Big Sur hakkında konuştular .

Apple Silicon Event sohbetinden sonra, Platform Ürün Pazarlama Direktörü Stephen Tonna ve Apple macOS Ürün Pazarlama Müdürü Trisha Tierney katıldı! Big Sur’un Intel ve M1 Mac’ler için ne anlama geldiğini, gizlilik, erişilebilirlik, tasarım, yakınsama ve süreklilik ve Apple silikonunun Mac için ne anlama geldiğini gözden geçiriyoruz!

The Tech Chap

Apple’ın Dünya Çapında Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bob Borchers ve Apple’ın Platform Mimarisi Başkan Yardımcısı Tim Millet, M1 çipinin yanı sıra yeni MacBook Air ve 13 inç MacBook Pro hakkında konuşmak için The Tech Chap ile bir araya geldi .

Apple’da 2 Başkan Yardımcısı ile MacBook Air, MacBook Pro ve Mac Mini’deki yeni M1 çipi hakkında bilgi almak – bu ne anlama geliyor, uygulamalar nasıl çalışıyor ve Intel ne olacak?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli