Sıradaki içerik:

iFixit, M1 MacBook Air ve 13 inç MacBook Pro’nun tamamen içini dışını çıkarmış durumda?

Apple’ın yeni MagSafe Duo şarj cihazını neden satın almamalısınız?

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sonbahar her zaman yeni iPhone sezonu ve Apple’ın en yeni amiral gemileri büyük ölçüde ürünleri teslim etti . Yine de, iPhone 12 ile birlikte çıkan en az bir önemli yeni iPhone aksesuarı hakkında aynı şeyi söylemek zor.

Apple, iPhone 12 serisini ortaya çıkardığında yeni MagSafe kablosuz şarj cihazları iphone kullanıcılarını oldukça heyecanlandırdı ve MagSafe Duo şarj cihazı özellikle aynı anda birden fazla Apple ürününü şarj etmek isteyenler için çekici görünüyor. 129 $ ‘dan zaten oldukça pahalı ve Bloomberg’den Mark Gurman , MagSafe Duo’da ekstra 50 $ karşılığında toplam “en fazla” 14W kablosuz şarj sağlayan Apple’ın 30W USB-C adaptörüyle kendi güç adaptörünüzü sağlamanız gerektiğini belirtti .

Genel olarak, daha yüksek watt, daha hızlı şarj anlamına gelir. Oyuna girebilecek başka değişkenler de vardır (örneğin, farklı telefonların farklı maksimum eşikleri vardır), ancak kolaylık olması açısından, 50 dolara mal olan 30 W kablolu bir şarjın (yani standart şarj kablosu ) olacağını güvenle söyleyebiliriz . 180 dolara mal olan 14W kablosuz şarjdan daha etkilidir. Aslında Apple, 19 dolara, mümkün olan en iyi MagSafe Duo yapılandırmasından daha hızlı olacak 20W’lık bir şarj cihazı üretiyor . Kablolu, doğası gereği kablosuzdan daha hızlıdır, ancak buradaki fiyat farkı fark edilmeyecek kadar büyüktür.

Bunu bir aldatmaca olarak adlandırmak muhtemelen zor olsa da, yaklaşık 200 $ ‘a yavaş kablosuz şarj sağlayan bir cihaz adına tartışmak zor. Orada birçok farklı yöntem bir iPhone 12 şarj etmek ve Apple artık yeni iPhone’lar ile şarj içermediği için doğru bir tercih normalden daha zor olduğunu. Apple markalı kablosuz şarjı gerçekten istiyorsanız, solo MagSafe adaptörsüz 40 dolar. Değilse, eski yöntemlere bağlı kalmak muhtemelen en iyisidir. şunu açıklamak gerekirse bu yıl Apple şirketinin uygulamış olduğu kemer kısma politikaları pek hoş karşılanmamakta, bunu dememin ana nedeni malum yeni iphone 12 ve diğer modellerde sunulmayan Şarj cihazları ve ne gariptirki iphone ürün kutusunda bile kısmaya gitmiş durumda 🙂 nediyelim iphone’cular Çok Yaşayın,:)

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli