Sıradaki içerik:

Facebook paylaşımı yavaşlatabilir

Best Buy bu yıl mağazada yeni nesil konsolları satmayacak

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Walmart’ın tüm lansman günü stokları da yalnızca çevrimiçi olarak satışa sunulacak.

Sony’nin bugün erken saatlerde PlayStation 5’in yalnızca lansman gününde çevrimiçi olarak satın alınabileceğini duyurmasının ardından , Best Buy ve Walmart da benzer şekilde yeni nesil konsolların mağaza içi satışlarını kısıtlamayı planladıklarını söylüyor. Walmart’ta, Xbox Series X ve Series S’yi 10 Kasım’da ve PS5’i 12 Kasım’da satın alabilmenin tek yolu perakendecinin web sitesidir. Bu arada Best Buy, Xbox Series X / S ve PS5’in mağaza içi stoklarını 2020 yılbaşı alışveriş sezonunda taşımayacağını söylüyor. Benzer bir planı olup olmadığını öğrenmek için Walmart’a ulaştık ve şirketten haber aldığımızda bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Best Buy, web sitesi aracılığıyla yeni birimleri “kullanıma sunduğumuz anda” satacaktır. Bir siparişi güvence altına alabilmeniz koşuluyla, yine de yerel mağazanızdan teslim alma seçeneğiniz olacaktır. Aynı şekilde, bir PS5, Xbox Series X veya Xbox Series S için ön sipariş verenler, yeni konsollarını yerel Best Buy’da, yerel saatle 9’da açıldığında veya planlanan bir randevu saatinde alabilirler.

Mağaza içi bulunabilirliğin olmaması, bazı kişilerin bu yıl yeni bir konsol edinmesini neredeyse imkansız hale getirecek gibi görünüyor. Aynı zamanda anlaşılabilir bir karar. ABD’deki eyaletler ikinci COVID-19 dalgalarından geçerken, hem Best Buy hem de Walmart büyük olasılıkla insanların mağazalarının dışında kamp yaptığı bir durumdan kaçınmak istiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli