Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War’ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Epic Games Önümüzdeki Hafta Hangi Oyunları Ücretsiz Sunacak?

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Her hafta kısa süreliğine ücretsiz yaptığı oyunlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Epic Games, bu hafta da güzel bir oyunu ücretsiz yaptı. Blair Witch ve Ghostbusters: The Video Game Remastered ücretsiz sunan şirket, bununla birlikte önümüzdeki hafta ücretsiz sunulacak oyunları da duyurdu.

5 Kasım ve 12 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak erişilebilir olacak oyun Wargame: Red Dragon oldu. Steam’de toplamda normal fiyatı 49 TL, kısa süreliğine 9,80 TL’den satılan oyun, oyunculardan olumlu yorumlar almayı başardı.

Wargame: Red Dragon nasıl bir oyun?

Eugen Systems tarafından geliştirilen ve yayınlanan Wargame: Red Dragon, 2014’te karşımıza çıkmıştı. Steam’deki incelemelerde “Çok Olumlu” alan Wargame: Red Dragon, RTS tabanlı savaş oyunlarını seven kişiler için çok güzel bir alternatif olabilir. Batılı güçlerin Komünist bloğa karşı mücadele ettiği Wargame: Red Dragon, taktiksel yapısı ve sağlam grafikleriyle büyük beğeni kazanabilir.

Wargame: Red Dragon sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows XP SP3İşlemci: AMD / INTEL DUAL-CORE 2,5 GHZEkran Kartı: ATI RADEON X1800 GTO / NVIDIA GEFORCE 7600 GT / INTEL HD 3000 veya daha yüksekBellek: 2 GB RAMDepolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7İşlemci: AMD / INTEL DUAL-CORE 3GHZEkran Kartı: ATI RADEON X1800 GTO / NVIDIA GEFORCE 7600 GT / INTEL HD 3000 veya daha yüksekBellek: 4 GB RAMDepolama: 20 GB kullanılabilir alan

Peki sizler önümüzdeki hafta ücretsiz edinilebilir olacak oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, daha önce pek çok kez şahit olduk ki Epic Games bazı haftalarda sürpriz bir şekilde birden fazla oyunu bedava yapabiliyor. Yani önümüzdeki hafta bu iki oyunun yanında başka oyunları da ücretsiz olarak görebiliriz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli