Sıradaki içerik:

iPhone 12 Pro’nun Kişi Algılama erişilebilirlik özelliği, sosyal mesafe için mükemmeldir

İPhone 12 için MagSafe: Bilmeniz gereken her şey

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

iPhone 12 burada. Ve bununla birlikte MagSafe'in dönüşü. Evet, bu doğru, MagSafe.

iPhone 12 burada. Ve bununla birlikte MagSafe’in dönüşü. Evet, bu doğru, MagSafe.

Apple, iPhone 12 ile telefonunuzu karışıma şarj etmenin yepyeni bir yolunu ekledi. Cihazın arkasındaki bir dizi mıknatıs sayesinde artık Apple’ın yeni MagSafe şarj cihazını zahmetsizce telefonunuza takabilirsiniz.

MagSafe, iPhone 12 ile yeni yapılmış eski bir Apple teknolojisidir. İPhone 12, iPhone’unuz için yüksek güçlü bir kablosuz şarj yöntemidir. Apple Watch’un şarj olduğunu düşünün ve oldukça yaklaşacaksınız. İPhone 12’ye geçişte Apple’ın yeni telefonunun arkasında bir mıknatıs halkası olduğunu gördük ve şimdi nedenini biliyoruz.

Apple’dan:

MagSafe, daha iyi ve daha verimli bir deneyim için kablosuz şarjı iyileştirir ve iPhone 12 modellerini güzel bir şekilde tamamlayan, takılması kolay aksesuarlardan oluşan bir ekosistem sunar.7 MagSafe, iPhone’a kablosuz şarj bobininin etrafında bir dizi mıknatıs içeren benzersiz bir deneyim sunar, Her seferinde iPhone’a mükemmel şekilde bağlanan hizalama ve verimlilik için optimize edilmiştir. MagSafe şarj cihazları verimli bir şekilde 15 W’a kadar güç sağlarken mevcut Qi özellikli cihazları barındırmaya devam eder. Şarj çözümleri, iPhone ve Apple Watch ile kullanım için MagSafe Şarj Cihazı ve MagSafe Duo Şarj Cihazının yanı sıra iPhone’un arkasına kolayca takılan yeni silikon, deri ve şeffaf kılıfları ve bir deri cüzdanı içerir. Müşteriler ayrıca üçüncü taraf üreticilerden yenilikçi MagSafe aksesuarları bekleyebilir.

Yeni aksesuarlar

Yeni şarj teknolojisi, yeni aksesuarlar demektir. Apple’ın bir çifti var ve gelecekte üçüncü taraflardan teklifler vaat ediyor.

İlk olarak, Apple’ın iPhone 12 ve 12 Pro için Silikon kılıflarının tümü MagSafe şarjı destekler. İPhone şarj cihazınızı hizalamak için yerleşik mıknatıslara sahiptirler.

Aynısı, şarj cihazınızı ilk sette olduğu gibi ayarlamanıza yardımcı olan renkli ve yeni bir kasa serisi olan MagSafe ile Apple’ın Clear Case’i için de geçerlidir.

Açıkçası, iPhone 8, AirPods Pro, AirPods 2. nesil ve AirPods için Kablosuz Şarj Kutusu gibi tüm iPhone’larla çalışan yeni MagSafe Şarj Cihazının kendisi var.

Son olarak, iPhone’unuzun arkasına manyetik olarak takılan yeni bir iPhone deri cüzdan var.

Apple, etkinliğinde iPhone ve Apple Watch için ikili bir Magsafe şarj cihazını da piyasaya sürdü, ancak bunlar hakkında bize fazla bilgi vermedi.

Yeni bir vakaya ihtiyacım var mı?

Apple’ın yeni MagSafe şarj cihazı, Apple’ın silikon kılıfı gibi kendi MagSafe aksesuarlarıyla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Bununla birlikte, iPhone’unuzu üzerinde bir kılıf olmasa bile şarj etmek için MagSafe’i kullanabilirsiniz. Ayrıca, MagSafe’i özellikle MagSafe uyumlu olmayan bir kasa ile kullanmayı deneyebilirsiniz, ancak bununla ilgili sonuçlar kasanın malzemesine ve kalınlığına bağlı olarak değişebilir. MagSafe şarj cihazını AirPod’lar ve daha eski iPhone’lar gibi diğer cihazlarda bile kullanabilirsiniz, sadece bunların iPhone 12’nin sahip olduğu manyetik şarj halkasına sahip olmayacağını, bu nedenle bağlantının daha az güvenli olacağını unutmayın.

Güç

Apple’ın MagSafe şarj cihazı, 15W’lık bir şarj cihazıdır. Bu, MagSafe üzerinden şarjın kablo ve 20W şarj cihazından biraz daha yavaş olacağı anlamına gelir, ancak 7.5W ile sınırlı normal bir kablosuz şarj matı kullanmaktan iki kat daha hızlıdır.

Apple’a göre, MagSafe’i kullanmak için en az 12 W’lık bir güç adaptörüne ihtiyacınız olacak , ancak testler ve Apple’ın web sitesi, Apple’ın 20W şarj adaptörünü kullanmadığınız sürece 15W deneyimini tam olarak alamayacağınızı gösteriyor. Apple’dan:

MagSafe Şarj Cihazınızdaki USB-C konektörünü 20 watt (W) veya daha büyük bir Apple USB-C güç adaptörüne bağlayın. MagSafe Şarj Cihazınız en az 12 W’lık bir güç adaptörüne ihtiyaç duyar ve iPhone’unuz 20 W’tan daha az güç sağlayan bir güç adaptörü kullanıldığında daha az hızlı şarj olur. Ayrıca bir Mac’teki USB-C bağlantı noktasına veya üçüncü bir cihaza da bağlayabilirsiniz. geçerli güvenlik standartlarına uyan parti bağdaştırıcıları.

Diğer üçüncü taraf şarj tuğlalarıyla uyumlu olsalar da, testler, 65 W’a kadar şarj cihazlarının MagSafe aracılığıyla tam hızda şarj sağlamadığı için iyi desteklenmediğini göstermiştir.

İPhone 12 şimdi manyetik mi?

Tür. Web’deki videolar ve incelemeler, iPhone 12’nin artık arkadaki ataç gibi şeyleri seçeceğini gösteriyor ve Apple, MagSafe üzerinden şarj etmenin kredi kartlarına, güvenlik rozetlerine, pasaportlara ve anahtarlıkları telefon ve Şarj cihazı. Apple’ın kendi MagSafe kılıflarından birine sahipseniz, iPhone’unuzu buzdolabı gibi bir şeye yapıştırmak için kılıfı kullanabilirsiniz. Ama gerekir bir kılıf kullanmayın.

MagSafe, iPhone’unuzu şarj etmenin yalnızca bir yoludur ve önümüzdeki yıl ilk kez söylentilere göre portless iPhone’umuzun yolunu açabilir. Aynı zamanda iPhone için yepyeni bir manyetik aksesuar alanı açar, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli