Sıradaki içerik:

Fitbit Versa 3 ile Çok Mutlu Olacaksınız

Logitech, Mac ve iPad için MX Anywhere 3 hassas faresini duyurdu

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Logitech’in MX programına ekleyeceği yeni bir faresi var.

Haber İçerikleri

 • Logitech, Mac için MX Anywhere 3’ü duyurdu.
 • Yeni fare, iPad ile de çalışıyor.
 • Bu ay satışa sunulacak ve 79,99 dolardan satışa sunulacak.

Logitech, her yüzeyde hassas bir şekilde izlenecek şekilde tasarlanmış kablosuz bir fare olan Mac için yeni MX Anywhere 3’ü duyurdu. Basın açıklamasına göre, fare “saniyede 1.000 satıra kadar kaydırır ve cırcır ile aşırı hızlı mod arasında otomatik geçiş yapar.”

Bugün Logitech , geliştiriciler ve çalışmak için ihtiyaç duydukları her yerde performans, taşınabilirlik ve konfor arayan herkes için tasarlanmış düşük profilli fareler olan yeni MX Anywhere 3 ve MX Anywhere 3 için Mac Kablosuz Kompakt Farelerini duyurdu. Fare, cam da dahil olmak üzere hemen hemen her yüzeyde, onu ev veya ofisinizdeki çeşitli çalışma alanlarına götürürken izleyecek şekilde üretilmiştir. Yeni nesil MagSpeed ​​tekerleğine sahip MX Anywhere 3, saniyede 1000 satıra kadar sessizce kaydırır ve cırcır ile hiper hızlı mod arasında otomatik geçiş yaparak size kompakt bir farede en yüksek hassasiyeti sunar.

Logitech’in yenilikçi ve Tasarım Bölümü genel müdürü Delphine Donne-Crock, MX Anywhere 3’ün işiniz sizi nereye götürürse götürsün yüksek performans sunmak üzere tasarlandığını söylüyor.

“Seçkin MX ürün ailesinin en son üyesi olan MX Anywhere 3, düşünce hızında yaratmak, yapmak ve yapmak için özel olarak üretilmiştir, böylece ihtiyacınız olan her şeye hakim olabilirsiniz. İş akışınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde geliştirmek için tasarlanmıştır. üretken olun, MX Anywhere 3 rahattır ve daha küçük el boyutları için uygundur. “

Yeni fare 10 metreye kadar uzaktan bağlı kalabilir ve şarj etmeniz gerektiğinde USB-C ile bağlanabilir. Mac’iniz, iPad’iniz ve üzerinde çalıştığınız diğer şeyler arasında geçiş yapmak için üç cihazla eşleştirilebilir.

MX Anywhere 3, 10 metre mesafeye kadar kablosuz olarak bağlanır ve USB-C hızlı şarj özelliğine sahiptir, tam şarjla 70 güne kadar açık kalır ve bir dakikalık hızlı şarj üç saat sürer. Bluetooth® kablosuz teknolojisi veya birlikte verilen Unifying ™ USB dongle ile en fazla üç cihaz bağlayın ve bir düğmeye dokunarak bunlar arasında geçiş yapın. MX Anywhere 3’ü özel iş akışınız için özelleştirin, böylece önceden tanımlanmış uygulamaya özel profillerle daha hızlı çalışabilirsiniz. İdeal kurulum için MX Anywhere 3’ü MX Keys ile eşleştirin, böylece ihtiyacınız olan her şeye gerçekten hakim olabilirsiniz.

Mac sürümü, şarj etmeyi veya Mac veya iPad Pro’nuza (veya yakında çıkacak olan iPad Air’e) bağlamayı basit bir iş haline getirmek için USB-C’den USB-C’ye şarj kablosuyla birlikte gelir. Şarj etmekten bahseden Logitech, tek bir şarjın fareyi 70 güne kadar çalıştırması gerektiğini söylüyor.

MX Anywhere 3, Windows®, macOS, iPadOS, ChromeOS ve Linux ile çalışır. Mac için MX Anywhere 3, macOS için optimize edilmiştir, iPad uyumludur ve Mac için bir USB-C – USB-C şarj kablosu içerir.

Mac için MX Anywhere 3 şimdi Logitech , Best Buy ve Amazon’da 79,99 ABD Doları karşılığında satışa sunulacak . Soluk gri renkte sunulacak, Windows sürümü ise gül ve grafit olarak sunulacak. Kısa zaman içerisinde Türkiye’de elektronik marketlerde raflarda olacak,

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli