Sıradaki içerik:

Galaxy S20 One UI 3.0 Güncellemesi Şimdi Avrupa’da Yayınlanmış durumda!

State of Decay 2 Xbox Series X | S Yeni Zorluklar ve Başarılar Ekliyor

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Undead Labs’ın State of Decay 2’ye eklenen bir sürü yeni içerik var , bu da yeni içeriği denemek için birkaç oyuncunun oyuna geri döndüğünü görmeli.

Yeni güncelleme, iyileştirilmiş performans ve estetik, daha hızlı yükleme süreleri, iyileştirilmiş gölge ayrıntısı ve 4K’da 60 fps çalışma desteği sağlamak için hem Xbox Series X hem de Xbox Series S için optimizasyon getiriyor.

Ama hepsi bu kadar değil. Ayrıca yeni bir zorluk seviyesi, başarılar ve diğer güzellikler var. Oyuncular oyunu yeni Lethal zorluk modunda deneyimleyebilirler, bu da oyunculara State of Decay’de daha önce mücadele etmedikleri şekilde meydan okuyacak.

Düşmanlar çok daha tehlikeli hale gelir, dünya kaynakları azalır ve kan vebası, başa çıkılması çok daha ölümcül bir sıkıntı haline gelir. Plague Hearts da daha hızlı büyüyecek, bu da ölümsüz çetelerin daha hızlı büyümesi ve dünyayı terk ederek yeniden nüfus haline getirmesi anlamına geliyor.

Neyse ki, bu yeni Ölümcül zorluğun üstesinden gelecekseniz kazanmanız gereken 100G yeni başarılar var, bu da tüm bu sıkı çalışmanın boşuna olmadığı anlamına geliyor. Ancak yanılmayın çünkü zor olacak.

Ayrıca bir dizi yeni görevi tamamlayarak kazanabileceğiniz yaklaşık bir düzine kışa özgü eşya ile birlikte gelen Stay Frosty Paketini ücretsiz olarak alabilirsiniz.

İncelememizde oyunu 7.5 ile ödüllendirdik ve bir dizi iyileştirmeyle orijinal oyunda harika bir riff olarak övdük.

“State of Decay 2, 2013’teki ilk oyun kadar eğlenceli ve zorlu. Çok sayıda teknik eksikliği göz önüne alındığında geliştirme sırasında ek kaynaklardan büyük ölçüde faydalanacak bir oyun gibi görünüyor, ancak öyle olsa bile, çekirdeği ( Bu devam filmi, özellikle arkadaşlarla oynamak için benzersiz ve eğlenceli olmaya devam ediyor. Parçalarının toplamından daha fazlası olarak tanımlanabilecek başlıklardan biri. “

Şu anda, elinizde yoksa State of Decay 2, Xbox Series X | S, Xbox One ve PC’de oynanmak üzere Xbox Game Pass aracılığıyla kullanılabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli