Sıradaki içerik:

Android TV ile Google TV Arasındaki Fark Nedir?

Super Nintendo World tam tur videosu yeni tema parkını gösteriyor

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Söz verildiği gibi Nintendo, Universal Studios Japonya’daki yeni Super Nintendo World tema parkını gösteren bir video yayınladı.

Yeni destinasyon, 4 Şubat’ta kapılarını halka açacak ve hayranlara, Nintendo’nun oyun ve maceralarla tamamlanmış ‘son derece temalı ve sürükleyici’ bir park olarak tanımladığı şeye erişim sağlayacak.

Nintendo, bu haftanın başlarında Cuma günü tema parkının özel bir Super Nintendo World Direct’i yayınlayacağını ve o zamanın nihayet geldiğini duyurdu. Şirket, dün geç saatlerde bir canlı yayında yeni varış noktasını gösterdi ve halka projeye ilk büyük bakışını verdi.

Beklediğimiz gibi, yeni tema parkı, Nintendo’nun en büyük karakterlerinden ve Mario’nun ön ve merkezindeki destinasyonlarından sonra tasarlandı. Ziyaretçileri Peach’s Castle lobisine götüren dev bir yeşil warp tüneli oluşturmak da dahil olmak üzere, Super Nintendo World’e büyük miktarda yaratıcılık açıkça girdi.

Şirket, farklı görüntülere ve müziğe dönüşen sanat eserleri de dahil olmak üzere, Super Mario serisinden en küçük ayrıntılara kadar destinasyonları yeniden yarattı. Ziyaretçiler ayrıca Mt. Üzerinde bir bayrak bulunan Beanpole, bir Goombas kulesi, Yoshi bir seviye boyunca ilerliyor, dönen paralar ve Mantar Krallığı’ndan diğer unsurlar.

Tabii ki, lansmanla ilgili sorular var – yani, Nintendo’nun 4 Şubat’taki büyük açılışla devam ettiği, bu da pandemi ve ilgili konularla mücadele etmesi gerektiği anlamına geliyor. Herkesin güvenliğini sağlamak için hangi adımların atılacağı ve aşı bulunana kadar kaç kişinin bir tema parkını ziyaret etmeye istekli olacağı belirsiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli