Sıradaki içerik:

2021 Toyota Mirai, giden modelden 9000 dolar daha ucuz!

Surface Pro 8 yapılandırma seçeneklerinde LTE hayal kırıklığı olabilir

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft’un önde gelen donanım ürün grubu olarak hala bir miktar popülerliğe sahip olsa da,

Surface ürünlerinde, özellikle de en eskisi olan Surface Pro’da büyük bir değişiklik yaptığından beri epey bir zaman geçti. Görünüşe göre 2021, en azından Microsoft’un bir sonraki taşınabilir bilgisayar serisini piyasaya sürmesinin beklendiği ilk aylarda farklı olmayacak. Ancak yeni nesil Surface Pro 8 büyük olasılıkla bazı hoş geldiniz yükseltmeleri görecek olsa da, yeni bir sızıntı, LTE desteği söz konusu olduğunda eşit olarak yayılmayacağına dair ipuçları veriyor.

Microsoft, Surface Pro 8’i Intel’in en son Tiger Lake işlemcilerine yükseltecek, buna şüphe yok. Daha önce olduğu gibi, farklı RAM ve depolama konfigürasyonlarına sahip Core i5 ve Core i7 varyantları olacak. Bunlar, Surface Pro’nun tasarımı sayesinde, yavaş bir microSD kart dışında herhangi bir depolama yükseltmesi seçeneği olmadan büyük olasılıkla düzeltildi.

Surface Pro 8’in LTE hikayesi, selefi ile aynı olabilir. WinFuture’den Roland Quandt , LTE modellerini listeler, ancak bunlar Core i5 konfigürasyonları ile sınırlıdır. Bu noktada henüz bilinmeyen şey, bunların tüketicilere mi yoksa yalnızca ticari müşteriler için mi sunulacağıdır. Bir LTE Core i7 modeli var, ancak Quandt perakende olarak satılmayacağından emin görünüyor.

Biraz yeni olan şey, Surface Pro serisi için bir ilk olan 32GB RAM ile bir Core i7 yapılandırmasıdır. Bu ürün grubu için yükseltme yapmak imkansızdır, Surface Pro 8’in tam gücünden gerçekten yararlanmak isteyenler parasız kalmaya hazırlanmak zorunda kalacak.

Bununla birlikte, Surface Pro 8 lansmanı için henüz bir tarih sızdırılmadığından, hazırlanmaları için biraz zamanları olabilir. Site, Surface Laptop 4 ile birlikte 2021’in başlarında gerçekleşeceğini söylüyor. İkincisi de aynı şekilde basit bir özellik artışı olacak, ancak yeni AMD modelleri kıyaslandığında daha ilginç olabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli