Sıradaki içerik:

Tim Cook, Birleşmiş Milletler’in İklim Tutkusu Zirvesi’nde konuşmalar yapacak

‘Wolfwalkers’ Apple TV + ‘da geliyor

avatar

TeknoBlog

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Animasyon filmi artık hazır!

Haber içeriği

 • Animasyonlu Apple TV + orijinal Wolfwalkers çıktı.

Apple’ın yeni animasyon filmi Wolfwalkers artık platformda mevcut.

Yeni başlık 11 Aralık Cuma günü gösterime girdi ve yapımcılığını Cartoon Saloon ve Melusine Productions’ın yaptığı bir animasyon film. Apple’dan:

Batıl inanç ve sihir zamanında, genç çırak avcı Robyn Goodfellowe, son kurt sürüsünü yok etmek için babasıyla İrlanda’ya gider. Robyn, şehir surlarının dışındaki yasak toprakları keşfederken, geceleri kurtlara dönüşme yeteneğine sahip olduğu söylenen gizemli bir kabilenin üyesi olan özgür ruhlu bir kız olan Mebh ile arkadaş olur. Mebh’in kayıp annesini ararken Robyn, onu Wolfwalker’ların büyülü dünyasına çeken bir sırrı keşfeder ve babasının yok etmekle görevli olduğu şeye dönüşme riskini alır.

Film, tüm ailenin keyif alabileceği içeriği sağlamaya devam eden TV + platformundaki çocuklar için bir başka mükemmel teklif. Yıldızlar arasında Sean Bean, Simon McBurney ve Tommy Tiernan yer alıyor.

Bu haftaki haberler, Apple’ın Extrapolations adlı yeni bir iklim değişikliği serisini platforma getirmeyi planladığını doğruladı . On bölümlük dizi An Inconvenient Truth ve devam filmini de yaratan Scott Z. Burns tarafından yazılacak, yönetilecek ve yürütücü yapımcılığını üstlenecek .

Bu hafta popüler uzay draması For All Mankind’in yanı sıra büyük hit komedi Ted Lasso’nun üçüncü sezon için yenilendiği de doğrulandı , ilk Apple TV + orijinalleri üçüncü bir yineleme için onay aldı.

Perşembe günü , Apple’ın ülkede yayın hizmetini açık tutmak istiyorsa, AB’de çıkacak içerik düzenlemelerine uyması gerekeceği de doğrulandı. Yeni yayınlanan yasalar, Apple’ın yayına devam edebilmesi için içeriğinin en az% 30’unun AB’de üretilmiş olması gerektiğini doğruladı. Netflix, Amazon ve Disney + da buna uymak zorunda kalacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli